Skip to content


PRACOVNÍ ODĚVY A POMŮCKY VŠE PRO VAŠI TECHNIKU DROGERIE A CHEMIE
www.suppur.cz O společnosti
O společnosti
Společnost SUPPUR s.r.o. byla založena v březnu roku 2009. Vzhledem k tomu, že byla společnost založena v době finanční recese, dali si její společníci za hlavní cíl, oslovit široké spektrum potencionálních zákazníků s cílem nabídnout produkty s vysokou kvalitou, ale také poskytovat trvale dokonalé služby spojené s dodávkami zboží i technickým servisem a poradenstvím ve všech oblastech činnosti společnosti. Mottem společnosti se stala myšlenka garantovat našim zákazníkům skutečné úspory díky dodávkám kvalitních produktů s vysokou užitnou hodnotou a životností. Hlavní aktivity společnosti byly rozděleny do tří základních činností:

  • PPE - (Personal Protective Equipment), kompletní nabídka v oblasti dodávek a servisu osobních ochranných pracovních pomůcek a oděvů.

  • Technic - kompletní nabídka dílů a výrobků pro automobily, techniku jejich příslušenství se specializací na technický servis a poradenství v oblasti filtrace.

  • Drogerie FROS - kompletní nabídka drogerie, kosmetiky, mycích a čístících prostředků včetně kartačnického a textilního zboží, dále také barvy, laky a tmely.

     

oblečení pro svářeče

Reflexní

Na začátek