Skip to content


PRACOVNÍ ODĚVY A POMŮCKY VŠE PRO VAŠI TECHNIKU DROGERIE A CHEMIE
TECHNIC

SUPPUR TECHNIC – Společnost SUPPUR Vám nabízí originální náhradní díly a příslušenství pro Vaše stroje a automobily přímo do Vaší firmy nebo domu..

Filtry a filtrační technika:

Specializovaně se SUPPUR TECHNIC zabývá dodávkami a technickým poradenstvím v oblasti filtrační techniky nejen pro automobily, stroje, hydrauliku, ale i pro veškeré průmyslové aplikace počínaje odsáváním, filtrační technikou pro lakovny, otryskávání a další povrchové úpravy, mazací systémy.

Sortiment: vzduchové filtry, olejové filtry, palivové filtry, kabinové filtry, filtry chladící kapaliny, filtry odvětrání klikové skříně, odlučovače pro brzdové systémy, filtry pro vývěvy a kompresory, hydraulické nízkotlaké i vysokotlaké filtry, odlučovače vody, separátory pro odlučování olejové mlhy a další produkty a příslušenství.

Produkty: FLEETGUARD, MANN FILTER, DONALDSON, HIFI FILTERS, BALDWIN FILTERS, a další

Náhradní díly a servisní technika:

kompletní sortiment – motor, elektro, podvozek, díly řízení atd.

Produkty: MEYLE, NIPPARTS, DELPHI, INA, GATES, NGK, FLEETGUARD, AP DRIVELINE, FUEL PARTS, PROFOCE, PREMIUM, JANMOR, MANN FILTER, GKN SPIDAN, LUK. MONROE, CEDEX, FAG, FENNO, BOSAL, CASTROL, BREGA, DENSO, ACI, DREUMEX, DEN BRAVEN, SONAX, SONIC, RODAC, ECOTECHNICS, K&N FILTER a další

Autopříslušenství:

  • Střešní boxy, zahrádky, nosiče – THULE, MONT BLANC a HAKR
  • Dětské autosedačky – RÖMER
  • Litá kola – FONDMETAL, RADIUS a ANTERA
  • Bezpečnostní šrouby – SIMBOLZ, MCGUARD
  • Pneumatiky – všechny světové značky
  • Navigace – TomTom, MY GUIDE, BLAUPUNKT, SONY
  • Dále – HERBERT RICHTER, Handsfree sady, ALPIN, STEINBAUER, tuningové díly, alarmy, imobilizéry MEDVĚD BLOK, DEFEND LOCK, AMBIPUR

Sortiment obsahuje aktuálně 200.000 položek, z nichž je více než 20.000 je stále skladem. Distribuce zboží je zajišťována ve spolupráci se spediční společností SETTO a to do 24 hodin od objednávky po celém území České republiky.

oblečení pro svářeče

Reflexní

Na začátek