Skip to content


PRACOVNÍ ODĚVY A POMŮCKY VŠE PRO VAŠI TECHNIKU DROGERIE A CHEMIE
PPE
SUPPUR PPE - Osobní ochranné pracovní prostředky (personal protective equipment). Společnost SUPPUR se soustřeďuje na vysokou kvalitu nabízených produktů. Námi dodávanými produkty získáte maximální komfort pro Vaše zaměstnance v kombinaci s výbornými užitnými vlastnostmi a  cenou, která Vám přinese opravdové úspory nejen v době při pořízení zboží, ale ve zhodnocení celkových nákladů souvisejících s životností námi dodávaných produktů. Další nespornou výhodou pro Vás je plná certifikace všech námi nabízených produktů v rámci Evropských norem a také komfort evropských velikostí.

Krom zajištění dodávek kompletního sortimentu PPE Vám vyrobíme jakýkoli druh pracovních i reklamních oděvů včetně označení firemními logy a popisy dle Vašeho zadání. Jedná se nejen o běžné pracovní oděvy, ale i speciální oděvy pro ESD antistatické prostředí, nehořlavé oděvy, oděvy pro potravináře, konfekční zakázkové oděvy pro hotely, restaurace a další.
 
Společnost PORTWEST je leader v oblasti designu a výroby stylových, pohodlných a vysoce kvalitních pracovních oděvů s více než 100 letou zkušeností. Produkty společnosti PORTWEST splňují požadavky evropských norem. Pružně reaguje na požadavky svých zákazníků a trvale pracuje na vývoji nových produktů s lepšími užitnými vlastnostmi, funkčností i designem. Produkty firmy Portwest jsou vyráběny ve výrobních závodech v Irsku, Velké Británii a Číně a distribuovány prostřednictvím obchodních partnerů po celém světě. Snaží se vyvinout nové výrobky tak, aby splňovaly měnící se nároky na bezpečnost práce, a které se opírají o Portwest Product Promise - lepší kvalita, servis a hodnoty.
oblečení pro svářeče

Reflexní

Na začátek